Sharpe´s Challenge (2006)

18. listopadu 2007 v 19:58 | Ellinka :o) |  FILMY KTERÉ MÁM RÁDA

Sharpeova výzva

Dva roky poté, co vévoda z Wellingtonu uštědřil Napoleonovi zdrcující porážku u Waterloo, má Británie další problém ...maharadža Khande Rao pod vedením zrádce Williama Dodda v Indii ohrožuje britské zájmy. Vévoda z Wellingtonu vysílá na misi Richarda Sharpeho a jak se zdá, Sharpe bude čelit svojí největší výzvě. Sondování místního života nezačíná právě nejlépe - nepřítel unesl krásnou generálovu dceru a Sharpe nemá jinou možnost, než nepřítele pronásledovat kamkoliv, kam se jen pohne. Hluboko v nepřátelském území zůstává život generálovy dcery i osud britského impéria v rukou jediného muže a jeho jednotky.
Hrají:
Col. Richard Sharpe - Sean Bean
Sgt. Patrick Harper - Daragh O´Malley
Col. William Dodd - Toby Stephens
Madhuvanthi - Padma Lakshmi
Celia Burroughs - Lucy Brown a další ....
_______________________________________________________________________
Fotografie z natáčení (2006)
Škoda, že se k nám nedostaly všechny díly "Sharpeovek" - mám ráda historické filmy a bitvy mi nevadí. Sharpeovu výzvu mám ve slovenském znění - zvláštní, slyšet po tak dlouhé doby film ve slovenštině, ale má docela dobrý dabing, takže jsem ráda, že ho mám. Toby Stephens má v tomhle filmu postavu snad největšího záporáka a hnusáka - fakt jsem fandila Sharpeovi, aby ho už konečně vyřídil :o)
.... další záporácká role Tobyho Stephense (předtím to byl Gustav Graves v bondovce Die Another Day - Dnes neumírej) .... :o)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama