Březen 2012Fíííha - nový hvězdný pár - Jude Law a Ruth Wilson...

12. března 2012 v 10:42 | Ellinka :o) |  RUTH WILSON
Tak už je oficiálně potvrzené, že Jude Law a Ruth Wilson jsou páreček... Nevím, jak dlouho jim to vydrží vzhledem k jeho pověsti lamače dívčích srdcí a proutníka :-)... Oba dva se seznámili v Londýně v divadle Donamr Warehouse při zkouškách hry "Anna Christie" a vlastně spolu teď natáčí i film "Anna Karenina" ...První fotografie z právě natáčeného filmu "The Lone Ranger"

9. března 2012 v 13:41 | Ellinka :o) |  RUTH WILSON
Johnny Depp a Armie Hammer


Film se Walt Disney Pictures chystá uvést do kin 31. května 2013.
The Lone Ranger
Fantasy / Western / Dobrodružný
USA, 2013
Režie: Gore Verbinski
Hrají: Johnny Depp, Armie Hammer, Ruth Wilson, Tom Wilkinson, Timothy Hutton, Barry Pepper, Helena Bonham Carter, James Badge Dale, Dwight Yoakam, James Frain
Premiéra v USA: 31. května 2013

Prostě nádhera...

7. března 2012 v 8:23 | Ellinka :o) |  JEN TAK ....:O)

Další fotografie z natáčení 2. série "Vexed"

6. března 2012 v 11:04 | Ellinka :o) + Toby Stephens Fan |  TOBY STEPHENS

April Lindner - "Jane"

3. března 2012 v 20:28 | Ellinka :o) |  VŠE NA TÉMA "JANE EYRE" ...
Tak jsem včera večer konečně přelouskala "Jane"... Byla jsem na tu knihu dost zvědavá a v podstatě se mi to docela líbilo. Zajímavý nápad přenést tenhle nesmrtelný příběh do dnešní doby :-) Spisovatelka se snažila některé situace napodobit tak, jak je kdysi napsala Charlotte Brontë a i některé fráze ponechala skoro stejné a to je asi to, co mi trochu vadilo... Zasazené do dnešní doby a do dnešního děje mi občas připadaly tak strašně kýčovité, nebo mi to spíš jen tak vyznělo. Ale jinak je to opravdu docela dobrá kniha a myslím, že ten, kdo nečetl originál, nebo ho nebavil, by možná po přečtení "Jane" dostal chuť přečíst si "Jane Eyre" a porovnat oba dva příběhy. Je opravdu těžké zkombinovat situace a fráze tak, aby se daly přenést do dnešní doby a zároveň dávaly smysl a aby to stále zůstala ta "Jane Eyre" (i když tady samozřejmě Jane Moorová). April Lindnerová ponechala hlavní postavě jméno Jane, ale skoro všechna ostatní jména jsou změněná. popravdě řečeno, chybělo mi tam to jméno Edward :-), ale Nico je celkem dobrá náhrada. Jediné, co mě opravdu dostávalo "do kolen" a vždycky když se tam objevilo, bylo jméno psa "Copilot", to mě vždycky rozesmálo. Taky jsem si docela dobře dovedla představit tenhle příběh zfilmovaný - bylo by to fakt zajímavé.
Budu se těšit, že ten, kdo si knihu o přečte, třeba písne svůj názor i ke mě na blog.